• Detail firmy

Tenax CZ, s.r.o.

Základní popis

Distribuce produktů Harting. Specializace na průmyslové konektory Harting, průmyslový Ethernet, řízení průmyslových procesů, sběr a archivaci dat, aplikační software. Návrh a realizace řídicích a komunikačních systémů, průběžná údržba a aktualizace.

Adresa

Počernická 800/29
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45788103

Výrobky, činnosti

Distribuce produktů Harting.

Distribuce produktů Harting. Specializace na průmyslové konektory Harting, průmyslový Ethernet, řízení průmyslových procesů, sběr a archivaci dat,

Kontaktní údaje

E-mail: tenaxion@tenaxion.com

Kontaktní osoba

Jakub Vinčálek - Jednatel

Mobil: +420 602 610 929
E-mail: tenaxion@tenaxion.com
WWW: www.tenaxion.com
Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.