• Detail firmy

TEMPEST HYDRAULIC s.r.o.

Základní popis

Firma Tempest Hydraulic s.r.o.se zabývá výrobou a opravami hydraulických hadic. Spolupracujeme se zákazníky z oblasti zemědělství, lesního, stavebního, strojírenského a dalších odvětví průmyslu. Vyrábíme hadice do průměru 32 se všemi druhy koncovek.

Adresa

Kunvald 128
561 81 Kunvald

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28848845
DIČ:  CZ28848845
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba hydraulických hadic.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tempesthydraulic.cz
WWW: www.tempesthydraulic.cz

Kontaktní osoba

Jiří Všetička - Jednatel

Mobil: +420 722 591 204
E-mail: info@tempesthydraulic.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.