• Detail firmy

TEMPARANO a.s.

Základní popis

Nabízíme léčebné (komplexní i příspěvkové), wellnes pobyty, výhodné lázeňské, rehabilitační a relaxační balíčky, hotelové ubytování.

Adresa

Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28255542
DIČ:  CZ28255542

Výrobky, činnosti

Ubytování v hotelu a wellnes pobyty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 131 305
E-mail: hubert@temparano.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Ing. Jaroslav Komora - Člen představenstva

Mgr. Jaroslav Komora - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!