• Detail firmy

TELP s.r.o.

Základní popis

.,telekomunikace,telekomunikační materiál,kabely,optický kabel,optika,jednovidové vlákno,sdělovací kabel,telekomunikační rozvod,optický rozvod, Benešov u Prahy,vodiče,optické sítě,metalické sítě,zářezová technologie,Krone Quante,skříně,kabeláž,

Adresa

Malé náměstí 73
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26210380

Výrobky, činnosti

telekomunikace,telekomunikační materiál

.,telekomunikace,telekomunikační materiál,kabely,optický kabel,optika,jednovidové vlákno,sdělovací kabel,telekomunikační rozvod,optický rozvod,

Kontaktní osoba

Martina Veselská - Jednatel

Telefon: +420 317 726 061
Mobil: +420 777 737 112
E-mail: veselice.m@seznam.cz
WWW: www.telp.cz
Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.