• Detail firmy

Telekomunikační montáže s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje výstavbu optických sítí a tras, ale i montáž metalických kabelů, strukturované kabeláže a pod. Dále projekci optických tras a sítí, kompletní montáž optických kabelů, výstavbu optických tras a sítí.

Adresa

Uherčice 356
691 62 Uherčice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27683630
DIČ:  CZ27683630
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- projekci optických tras a sítí, návrh řešení při použití tradičních, ale i netradičních postupů, technologií a materiálů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 322 364
E-mail: info@telekomunikacnimontaze.cz
WWW: www.telekomunikacnimontaze.cz

Kontaktní osoba

Leoš Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.