• Detail firmy

TELEKOMUNIKACE ŠAUER

Základní popis

Prodáváme a instalujeme telefonní ústředny, Panasonic a Siemens, telefony, faxy, ISDN a ADSL zařízení, telefonní a datové rozvody. Navrhujeme řešení telekomunikačních zařízení a sítí. Rozšiřování a úpravy stávajících telefonních ústředen

Adresa

Rilská 3182/4,
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49228846

Výrobky, činnosti

Prodáváme a instalujeme telefonní ústředny

Prodáváme a instalujeme telefonní ústředny, Panasonic a Siemens, telefony, faxy, ISDN a ADSL zařízení, telefonní a datové rozvody. Navrhujeme řešení t

Kontaktní osoba

Petr Šauer - Majitel

Telefon: +420 241 769 891
Mobil: +420 737 333 777
E-mail: info@sauer.cz
WWW: www.sauer.cz
Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.