• Detail firmy

TELCEL, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby pro uživatele internetu a servis uživatelům výpočetní techniky. Zajistíme bezdrátové i pevné připojení k internetu. Nabízíme webhosting a Server housing ve vlastních klimatizovaných prostorách. Zajištění registrace domén.

Adresa

Dlážděná 1586/4
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64582736
DIČ:  CZ64582736
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní zajištění internetových služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 235 514
Mobil: +420 602 222 666
Fax: +420 224 235 514
E-mail: telcel@tnet.cz
WWW: www.tnet.cz

Kontaktní osoba

Milan Kolář - Jednatel

Mobil: +420 602 222 666
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.