• Detail firmy

TEKOS Klimkovice s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem papírové hygieny, pronájmem skladových prostor, službami a servisem v oblasti hygienických systémů. Zaměřena je především na velkoobchody a subdistributory v celé ČR, ale taktéž na drobné zákazníky, autoservisy, atd...

Adresa

Pohoří 152
742 85 Vřesina

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47987995
DIČ:  CZ47987995
Rok založení:  1994
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej

- papírové hygieny, pronájmem skladových prostor, službami a servisem v oblasti hygienických systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 425 559
Fax: +420 556 425 559
E-mail: tekos@tekos-ks.cz
WWW: www.tekos-ks.cz

Kontaktní osoba

Igor Liška - Jednatel

Petr Liška - Jednatel

Mobil: +420 602 709 663
E-mail: liska@tekos-ks.cz
Další firmy v oboru

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.