• Detail firmy

TEKNIKA GROUP s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme automatické vjezdové systémy a zábrany. Instalujeme průmyslová a garážová vrata, roletové mříže. Dodáváme kování pro vrata a brány. Zajišťujeme také přístupové systémy včetně monitoringu, čipů, karet nebo klíčenek.

Adresa

Třída Tomáše Bati 3296
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29230276
DIČ:  CZ29230276
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Automatické vjezdové systémy, průmyslová vrata.

Výroba a prodej vjezdových systémů - brány bezkolejnicové, kolejnicové, křídlové. Nabídka garážových vrat - sekční, rolovací, vyklápěcí. Kování, rámy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 214 533
Mobil: +420 602 779 437
Fax: +420 577 214 533
E-mail: teknika@teknika.cz
WWW: www.teknika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Němeček - Jednatel

Eva Čalová - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.