• Detail firmy

Tefos Slaný spol. s r. o.

Základní popis

Nabízíme dodávku technických zařízení transportní a manipulační techniky vč. montáží, revizí a následného servisu a dodávek náhradních dílů. Jedná se zejména o komponenty firmy DEMAG: kladkostroje řetězové, kladkostroje lanové, podvěsné systémy KBK.

Adresa

Na Průhoně 235
273 05 Svinařov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43774351
DIČ:  CZ43774351

Výrobky, činnosti

Zdvihací technika

Dodávka, servis a montáže zdvihací techniky a kladkostrojů.

Kontaktní údaje

Mobil: 724 895 295
Fax: 226 015 910
E-mail: tomas.rataj@tefos.cz
WWW: www.tefos.cz

Kontaktní osoba

ing. Tomáš Rataj - Jednatel

Další firmy v oboru

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.