• Detail firmy

tédwa s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se reklamní a marketingovou činností. Navrhneme koncept, grafiku i programing webu. Zpracujeme reklamní letáky a magazíny.

Adresa

Družicová 990/19
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27254089

Výrobky, činnosti

Reklamní a marketingová činnost.

Zabýváme se reklamní a marketingovou činností. Navrhneme koncept, grafiku i programing webu. Zpracujeme reklamní letáky a magazíny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 711 475
E-mail: marketa.simkova@tedwa.cz
WWW: www.tedwa.cz

Kontaktní osoba

JAN MOCEK - Jednatel

Mobil: +420 605 165 523
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.