• Detail firmy

Teclan - Net, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti internetu a softwaru. Prodej výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky, kamerových systémů a kabeláže.

Adresa

Školní 488
431 51 Klášterec nad Ohří

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26371367
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby v oblasti internetu a softwyru

Nabídka služeb v oblasti internetu a softwaru. Prodej výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky, kamerových systémů a kabeláže.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 701 119
E-mail: klasterec@teclan.cz
WWW: www.teclan.cz

Kontaktní osoba

Michael Macháček - Jednatel

Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.