• Detail firmy

TECHTRANS PT s.r.o.

Základní popis

Vývoj, výroba a realizace předávacích akumulačních stanic, rekuperátorů tepla na šedých vodách, teplotechnických zařízení pro balneologické provozy.

Adresa

nábřeží Jana Palacha 1708/42a
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26374544

Výrobky, činnosti

Měřící a regulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 224 505
Mobil: +420 777 724 868
E-mail: prech@techtranspt.com
E-mail: info@techtranspt.com
E-mail: tolar@techtranspt.com
WWW: www.techtranspt.com

Kontaktní osoba

JINDŘICH TOLAR - Jednatel

Telefon: +420 777 724 868

Ing. VÁCLAV PŘECH - Jednatel

Telefon: +420 777 136 848

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELITRONIC s. r. o.

Nabízíme vývoj a výrobu elektronických a elektrických systémů. Vyvíjíme elektronické a elektrické zařízení a provádíme jeho finální kompletaci včetně funkčních testů.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.