• Detail firmy

TECHSERVIS SYSTEM s.r.o.

Základní popis

Nabídka renovace inkoustových a tonerových kazet pro laserové tiskárny. Prodej spotřebního materiálu. Servis kancelářské techniky a počítačů.

Adresa

Chebská 79/23
322 00 Křimice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27963861

Výrobky, činnosti

Recyklace a renovace náplní.

Kontaktní údaje

E-mail: cerny@happyprint.cz
E-mail: pitrman@happyprint.cz
WWW: www.techservis.cz

Kontaktní osoba

Miloš Pitrman - Jednatel

Mobil: +420 777 212 014

Tomáš Černý - Jednatel

Mobil: +420 777 812 172
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.