• Detail firmy

TECHSERVIS EU, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobu přesných obráběných součástek, plastových dílů, forem pro přesné lití, měřících systémů, precizních převodových soustrojí a mezi služby patří také opravy a servis průmyslových výrobních nástrojů.

Adresa

Svatopluka Čecha 1732/5
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29317151
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výrobu přesných obráběných součástek, plastových dílů, forem pro přesné lití, měřících systémů, precizních převodových soustrojí, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 949 598
Mobil: +420 777 622 516
E-mail: info@techservis.eu
WWW: techservis.eu

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Zahrádka - Jednatel

Mobil: +420 722 968 998
E-mail: zdenek.zahradka@techservis.eu
Další firmy v oboru

Elektro - kovo Štola s.r.o.

Provádíme opravy elektromotorů do 200 kW (osová výška 350), opravy kalových čerpadel, ponorných čerpadel do vrtu, čerpadel na odpadní vody a fekálie. Elektromotory rovněž prodáváme. Jsme autorizovaným servisem pro záruční a pozáruční opravy SIEMENS Mohelnice. Vlastníme certifikát ISO: dle ČSN EN ISO 9001 : 2009.

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.