• Detail firmy

TechnologyStar s.r.o.

Základní popis

Naše společnost zajišťuje poradenství pro energeticky a technologicky efektivní provozování budov.

Adresa

Šlikova 287/20
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24693766
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@technologystar.cz
WWW: www.technologystar.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAROMÍR LICHÝ - Jednatel

Telefon: +420 724 256 075
Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.