• Detail firmy

TECHNOLOGY SERVICE s.r.o.

Základní popis

Prodispen - hygienické profesionální zásobníky a dávkovače. Nabízíme zásobníky papírových ručníků a toaletních papírů, dávkovače mýdel, čistící a úklidové prostředky, úklidové vozíky, úklidové stroje, vysavače, autokosmetiku, rohože a rohožky.

Adresa

Křížkova 521/4
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26400715
DIČ:  CZ26400715

Výrobky, činnosti

Prodispen hygienické zásobníky a dávkovače.

Zásobníky papírových ručníků a toaletních papírů, dávkovače mýdel, čistící a úklidové prostředky, úklidové vozíky a stroje, vysavače, autokosmetika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 221 256
E-mail: info@prodispen.cz
WWW: www.prodispen.cz

Kontaktní osoba

Václav Pech - Jednatel

Další firmy v oboru

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.