• Detail firmy

Technology Heat s.r.o.

Základní popis

Společnost Technology Heat s.r.o. nabízí prodej a instalaci tepelného čerpadla. Jedná se o moderní a ekonomicky výhodný způsob vytápení domů. Návratnost Vašich investic je již od 5ti let.

Adresa

Uničovská 395
783 86 Dlouhá Loučka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29448701

Výrobky, činnosti

Prodej a instalace tepelných čerpadel.

Kontaktní údaje

E-mail: info@technologyheat.eu
WWW: www.technologyheat.eu

Kontaktní osoba

Pavel Novák - Jednatel

Mobil: +420 730 104 778
E-mail: info@technologyheat.eu
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

AE Projekt Marcin Foterek

Společnost distribuuje čerpadla Švýcarský výrobce švýcarské Pump Co. AG a společnost IMP PUMPS se Slovinskem. Nabízíme čerpadla pro pitnou vodu, špinavý, kanalizace a topných systémů. Pro každý dotaz je zpracován s náležitou péčí snaží zvolit nejoptimálnější řešení. Jako společnost jsme AE Project vodárny vyrobené na základě konkrétních objednávek.

SCHWARZ PUMPE s.r.o.

Společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. zajišťuje prodej, montáž, servis a opravy čerpadel. Dodáváme česká i zahraniční čerpadla, např. ISH Olomouc, SIGMA Lutín, KSB s.r.o. Praha, ALLWEILER SRN, Sterling SIHI Austria, BIA ČR, WILO Praha, IVAR CS, K+H Olomouc (čerpadla HCP). Nabízíme také pronájem čerpací techniky.