• Detail firmy

Technocol, s r.o.

Základní popis

práškové lakování - povrchové úpravy

Adresa

Lednická 351
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27213579

Výrobky, činnosti

práškové lakování - povrchové úpravy

*hliníkové profily *ocel a pozinkované díly *konstrukce do rozměrů 7300x1200x1500 mm *díly do interiéru *díly do exteriéru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 860 691
Fax: +420 281 860 694
E-mail: lakovna@technocol.cz

Kontaktní osoba

Georgios Kandilakis - Jednatel

Další firmy v oboru

GALVANIKA FIALA

Provádíme povrchové úpravy kovových součástek zinkováním a chromátováním. Nabízíme zinkování se silnovrstvou pasivací a poniklovaní kovů. Naší novinkou je chemické niklování. Zajišťujeme výrobu jak pro průmysl, tak i pro jednotlivce, realizujeme i malé zakázky. Disponujeme moderním technickým vybavením včetně špičkových zkušebních zařízení a měřících přístrojů.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.