• Detail firmy

Technický servis KH s.r.o.

Základní popis

Nabízíme profesionální služby pro firmy i domácnosti. Poskytujeme zejména úklidové, údržbářské, zahradnické a zednické služby. Mezi naše klienty patří nejen firmy a domácnosti, ale také bytová družstva a společenství vlastníků bytových domů.

Adresa

Tylova 500/24
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28975421
DIČ:  CZ28975421
Rok založení:  2010
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Nabízíme úklid firemních a bytových prostor

Pravidelný i jednorázový úklid firem, skladových a veřejných prostor. Úklid bytů, domů, zahrad.

Kontaktní údaje

WWW: www.serviskh.cz

Kontaktní osoba

Ivana Peková - Jednatel

Telefon: 724 410 922
E-mail: tskh@email.cz
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.