• Detail firmy

TECHNICKÉ SLUŽBY ČELADNÁ s.r.o.

Základní popis

Provoz sportovní haly. K dispozici je florbal, futsal, basketbal, házená, tenis, 3 kurty na badminton a volejbal, časomíra, ozvučení a bistro. Dále elektroinstalační práce.

Adresa

345
739 12 Čeladná

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28573145
DIČ:  CZ28573145
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozovatel sportovního zařízení

- florbal, futsal, basketbal, házená, tenis, 3 kurty na badminton a volejbal, časomíra, ozvučení a bistro.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 736 142
Mobil: +420 733 472 603
WWW: www.halaceladna.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Wozniak - Jednatel

Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.