• Detail firmy

Techni Trade, s.r.o.

Základní popis

Výrobce a dodavatel řezných nástrojů jako jsou čepelky, žiletky, nože, odlamovací nože, skalpely, bezpečnostní nože, nůžky Solingen, kruhové nože a dalšího spotřebního materiálu nejen pro průmysl. Náš sortiment zahrnuje také strojní nože.

Adresa

Bezručova 160/13
250 91 Zeleneč

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27633870

Výrobky, činnosti

Výrobce a dodavatel řezných nástrojů

Kontaktní údaje

Telefon: 281 923 381
E-mail: service@techni-trade.com
WWW: www.techni-trade.com

Kontaktní osoba

Ing. Michal Pokorný - Jednatel

Mobil: 602 550 832

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

OTOS s.r.o.

Prodej a servis autobaterií: Varta, Banner, Yuasa, Motostart. Dále nabízíme autokosmetiku: Coyote, Sheron, Velvana a nabíječky autobaterií.