• Detail firmy

TECH Design, s.r.o.

Základní popis

Projekční činnost a poradenství se zaměřením na stavby průmyslového a občanského charakteru. Specializace na prováděcí dokumentaci fasád a střech.

Adresa

Přemyslovců 832/50
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25909908

Výrobky, činnosti

Projekční činnost a poradenství

Projekční činnost a poradenství se zaměřením na stavby průmyslového a občanského charakteru. Specializace na prováděcí dokumentaci fasád a střech.

Kontaktní osoba

Zdeněk Ing. Dvorský - Jednatel

Telefon: +420 596 620 640
Telefon: +420 596 620 641
Mobil: +420 605 227 229
Mobil: +420 605 227 240
E-mail: tech-design@seznam.cz
WWW: www.zatepleni-fasady.com
Další firmy v oboru

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.