• Detail firmy

TECH-ANALYTIC s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje technicko-poradenská činnost v oboru měření a regulace.

Adresa

Jindřišská 1694/29
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25086286
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  10000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- montáže měřicí a regulační techniky, analýzy odpadních vod a zemin, měření a analýza škodlivých látek, regulační a ovládací systémy, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 398 486
Fax: +420 224 398 487
E-mail: tech-analytic@vol.cz
WWW: www.tech-analytic.cz

Kontaktní osoba

Petr Pyskatý - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.