• Detail firmy

TEAM-Events Agency, s.r.o.

Základní popis

Naše agentura Vám zajistí všechny typy ackí: svatby, rodinné oslavy narozeninové párty, sportovní akce, firemní večírky, teambuilding, konference. Na základě přání klienta zprostředkujeme catering, hostesky, doprovodný kulturní program, dekorace.

Adresa

Tererova 1357/10
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24280135
  • Služby

Výrobky, činnosti

Naše agentura Vám zajistí všechny typy ackí:

oslavy,párty,sportovní akce,firemní večírky,teambuilding,konference.Zprostředkujeme catering,hostesky,doprovodný kulturní program,dekorace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 039 495
Mobil: +420 775 109 903
E-mail: office@team-events.cz
WWW: www.team-events.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Hrma - Jednatel

Další firmy v oboru

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.