• Detail firmy

Te-Pro Silence, s.r.o.

Základní popis

Akustické systémy návrhy a výroba

Adresa

Podveská 1240/12
624 00 Brno - Komín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29369428
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Akustické systémy

návrhy a výroba ▪akustické kryty pro aplikace v průmyslu (elektrické stroje, dieselektrické agregáty, čerpadla, dmychadla, převodovky, ventilátory)

Kontaktní údaje

E-mail: info@te-pro.cz
WWW: www.te-pro.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Vít Kotrba,, CSc. - Majitel

Mobil: +420 608 400 265

Ing. VÍTĚZSLAVA SCHEJBALOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 775 770 627
Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.