• Detail firmy

TCS Systems, s.r.o.

Základní popis

Topení a ventilace od projektu po realizaci. Tepelná čerpadla REHAU, podlahové a plošné topení - chlazení, rozvody vody z RAUTITANU. 10 let záruky na systém topení. Specializujeme se na rodinné a bytové domy, firemní objekty. WPC terasy RELAZZO.

Adresa

Karlovice-Sedmihorky 61
511 01 Sedmihorky

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27462366

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Kontaktní osoba

. Šálek - Jednatel

Mobil: +420 603 181 883
E-mail: info@tcssystems.eu
WWW: www.tcssystems.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.