• Detail firmy

TCS ČESKÁ REPUBLIKA , s.r.o.

Základní popis

Čistící a úklidové stroje, materiál výroba - úklidová technika - stroje (zametací, čisticí, mycí) - průmyslové vysavače

Adresa

Pražská 238
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24767247

Výrobky, činnosti

Čistící a úklidové stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 773 400 501
Telefon: +42 008 074 150
E-mail: info@tcs-czech.cz
WWW: www.tcs-czech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Prokop - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.