• Detail firmy

TCS ČESKÁ REPUBLIKA , s.r.o.

Základní popis

Čistící a úklidové stroje, materiál výroba - úklidová technika - stroje (zametací, čisticí, mycí) - průmyslové vysavače

Adresa

Pražská 238
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24767247

Výrobky, činnosti

Čistící a úklidové stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +42 008 074 150
Telefon: +420 773 400 501
E-mail: info@tcs-czech.cz
WWW: www.tcs-czech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Prokop - Jednatel

Další firmy v oboru

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.