• Detail firmy

TCO PRAHA s.r.o.

Základní popis

autorizovaný prodej - ekonomický software DUNA (moduly pro vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, řízení skladů a obchodů)

Adresa

Počernická 168
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60471816
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ekonomicky software DUNA.

Kontaktní údaje

E-mail: dora.tillova@tco.cz
E-mail: tco.praha@seznam.cz
E-mail: info@tcopraha.cz
WWW: www.tcopraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dora Tillová - Jednatel

Mobil: +420 739 413 472

PhDr. Soňa Feglarová - Jednatel

Telefon: +420 602 259 512
Další firmy v oboru

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.