• Detail firmy

TC Credit s.r.o.

Základní popis

Prodejna a e-shop s více jak 100000 položkami s kompletní nabídkou doplňků pro Váš vůz, prodej a servis čtyřkolek JourneyMan. Velko a maloobchod, tuning centrum, autobazar, splátkový prodej on-line. Nabízíme montáž autodoplňků, autohifi a pneuservis

Adresa

Průmyslová 3506/20
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27949303

Výrobky, činnosti

Prodej a servis čtyřkolek JourneyMan.

Kontaktní údaje

Telefon: www.tuning-c ent rum .cz
Telefon: +420 475 600 979
E-mail: info@tuning-centrum.cz
E-mail: info@tuning-centrum.cz

Kontaktní osoba

Daniel Michálek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.