• Detail firmy

TBP cz, s.r.o.

Základní popis

Provádíme tesařské a betonářské práce.

Adresa

Vídeňská 342/152
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28384644

Výrobky, činnosti

Provádíme tesařské a betonářské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 724 141
E-mail: tbpcz@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Vajda - Jednatel

Ing. Lubomír Křápek - Jednatel

Ing. Peter Badida - Jednatel

Pobočky

PROSTAMO s.r.o.
Vídeňská 342
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.