• Detail firmy

TBF dřevostavby, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se dodávkami a realizací dřevostaveb rodinných domů a sedlových střech. To vše včetně dodávek prováděcí stavební a projektové dokumentace. Mezi naše další činnosti patří i provádění vestaveb a nástaveb podkroví, sádrokartonů ...

Adresa

Farní 23
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27818527

Výrobky, činnosti

dodávkami a realizací dřevostaveb rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: info@tbf-drevostavby.cz

Kontaktní osoba

Jana Koželuhová - Jednatel

Mobil: 603 907 442
WWW: www.tbf-drevostavby.cz

Petr Mašek

Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.