• Detail firmy

FANTAZIE - bytové doplňky, s.r.o.

Základní popis

Výhradní zastoupení pro ČR a SR: keramika ASA, moderní design UMBRA, dánské doplňky Broste a bytový textil Linum. Dále nabízíme vánoční dekorace Drescher, vonný program Claremont&May, dárkové balení VIVANT, kosmetiku Lothantique a rustikální svíčky.

Adresa

třída Karla IV. 222/24
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27533611

Výrobky, činnosti

sortiment

keramika, moderní design,dánské doplňky a bytový textil.Dále nabízíme vánoční dekorace,vonný program,dárkové balení,kosmetiku a rustikální svíčky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 218 527
Telefon: +420 495 221 022
Fax: +420 495 221 024
E-mail: info@ifantazie.cz
WWW: www.ifantazie.cz

Kontaktní osoba

Jana Pišlová - Jednatel

Mgr. Michal Pišl - Jednatel

Mobil: +420 777 131 121

David Pišl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.