• Detail firmy

TAXECO spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se zámečnickou výrobou. Vyrábíme ocelové schodiště, zábradlí a nerezové výrobky jako jsou světlíky, žebříky a interiérové doplňky. Dodáváme výztuhy pro zemědělské stroje, mříže, vjezdové brány a mnoho dalšího.

Adresa

Přátelství 681
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27422445
DIČ:  CZ27422445
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ohýbání trubek

Provádíme ohýbání trubek. Ohýbání trubek zajišťujeme z běžných nebo konstrukčních ocelí, ohýbání trubek z nerezu, hliníku a dalších kovů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 077 666
E-mail: taxeco@seznam.cz
WWW: www.taxeco.cz

Kontaktní osoba

Karel Kouba - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.