• Detail firmy

TAX CREDIT, s.r.o.

Základní popis

Účetní a daňové poradenství (s 15letou tradicí). Vedení účetnictví a daňové evidence, mzdy a personalistika. Příprava na audity. Zpracování daňových přiznání, DPH, daně z příjmů. Podklady pro reporting a výkaznictví. Jednání s úřady.

Adresa

Slezská 2033/11
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45276528

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: 222 722 859
E-mail: info@taxcredit.cz
WWW: www.taxcredit.cz

Kontaktní osoba

ING. Ivan Chandrycký - Jednatel

Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.