• Detail firmy

TAURUS COMPUTER, spol.s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT. Kontaktujte nás s dotazem, žádostí o řešení Vašeho problému, žádostí zaslání ceníků námi nabízeného HW&SW či s potřebou provedení servisního výkonu přímo u Vás. Není třeba jezdit k nám, my Vás navštívíme!

Adresa

Jílová 6
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25375857

Výrobky, činnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT

Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT. Kontaktujte nás s dotazem, žádostí o řešení Vašeho problému, žádostí zaslání ceníků námi nabízeného HW&SW

Kontaktní osoba

Martin Eliaš - Jednatel

Mobil: +420 604 848 642
E-mail: info@taurus-ol.cz
WWW: www.taurus-ol.cz

Jaroslav Kamarád - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.