• Detail firmy

Tauer Jiří

Základní popis

Zakázková výroba nábytku. 3D návrhy zadání projektu, počítačové zpracování zdarma,zaslání návrhu emailem, montáž v ceně projektu, osobní přístup, celkový úklid po práci vlastními prostředky, projektové smlouvy.

Adresa

Maďarská 1463/11
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73892734

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: info@kvalitninabytek.cz

Kontaktní osoba

Ctirad Polach

Mobil: 603 741 246
E-mail: info@kvalitninabytek.cz
WWW: www.kvalitninabytek.cz

Jiří Tauer - Majitel

Mobil: +420 777 594 806
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.