• Detail firmy

TATRY - Immobilien, spol. s r.o.

Základní popis

Penzion se nachází v CHKO Bílé Karpaty v oblasti Moravských Kopanic. Ubytování je v apartmánech a v komfortních chatkách.

Adresa

Vápenice 65
687 74 Vápenice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48908771
DIČ:  CZ48908771

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 646 946
E-mail: chata@mikulcinvrch.cz
WWW: www.mikulcinvrch.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Remeš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!