• Detail firmy

TAS Štítná, s.r.o.

Základní popis

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zemní a výkopové práce, provádění kanalizace.

Adresa

Štítná nad Vláří 63
763 33 Štítná nad Vláří

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26232626

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 336 240
E-mail: tasstitna@volny.cz
WWW: www.tasstitna.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Tomeček - Jednatel

Mobil: +420 603 235 423
Další firmy v oboru

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.