• Detail firmy

Tarquinio Rizzi

Základní popis

Prodáváme nové a použité, pilařské, dřevařské technologie a italské pilové kotouče. Nabízíme dřevoobráběcí stroje, rozmítací, omítací, zkracovací, pásové pily, frézy, hoblovky, protahovačky, brusky, štěpkovače, drtiče,

Adresa

Halenkov 758
756 03 Halenkov

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28637887

Výrobky, činnosti

pilařské, dřevařské technologie

Kontaktní údaje

Telefon: 571 445 452
Fax: 571 423 037
E-mail: rizzi@rizzi.cz
WWW: www.rizzi.cz/

Kontaktní osoba

Tarquinio Rizzi - Majitel

Marie Kučerová - Jednatel

Mobil: 605 299 371
Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

A.F.servis,s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti servisu technologie Bajler Zembrod a měření objemů dřevní hmoty. Prodáváme hydraulické nakládací jeřáby, stacionární nakládací jeřáby a další. Vyrábíme široké spektrum součástí přičemž využíváme CNC i konvenční technologie jako je soustružení nebo frézování. Důraz pak klademe na kvalitu našich výrobků i poskytování služeb.