• Detail firmy

STARNIT, s.r.o.

Základní popis

STARNIT s.r.o. se specializuje kromě provádění kontaktních zateplovacích systémů také na dodávky a montáže provětrávaných zavěšených fasád s keramickými obklady ArGeTon a Tonality nebo s obkladem fasádními deskami Cembrit,Eternit,Cetris,Parklex

Adresa

Heranova 1542/2
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24315001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej stavebního materiálu

se zaměřením na výrobky POROTHERM včetně kalkulace spotřeby materiálu a poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: info@starnit.cz
WWW: www.starnit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Arch. Richard Štěpánek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Entech-Group, s.r.o.

Monitorujeme spotřebu energie za účelem trvalé optimalizace provozních nákladů. Věnujeme se analýze spotřeby energie, optimalizačním studiím a další. Provádíme tepelný audit a pravidelné nebo jednorázové kontroly kotle dle Zák. 406/2000 Sb. Zaměřujeme se na obory jako je vytápění, vzduchotechnika, ochrana ovzduší a další.