• Detail firmy

Taranis Invest, s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis - dopravní a manipulační technika, parkovací systémy, telematika. WIM - dynamické vážení vozidel, software.

Adresa

Vodičkova 699/30
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25702432

Výrobky, činnosti

WIM - dynamické vážení vozidel, software.

Prodej a servis - dopravní a manipulační technika, parkovací systémy, telematika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 162 063
E-mail: info@taranisinvest.com
WWW: www.taranisinvest.com

Kontaktní osoba

Karel Gloser - Jednatel

Mobil: +420 775 203 105
E-mail: info@taranisinvest.com

Radovan Fiala - Jednatel

Mobil: +420 775 203 104
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.