• Detail firmy

TAPRO SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se instalací a výrobou reklamy včetně outdoorové a interiérové. Do nabízených služeb patří tisk a výlep plakátů, výroba a instalace bannerů.

Adresa

Štěrboholská 268/21
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28934326

Výrobky, činnosti

Servis reklamy

Kontaktní údaje

Telefon: info@tapro ser vis .cz
Mobil: +420 608 700 392
WWW: www.taproservis.cz

Kontaktní osoba

Petr Pšenička - Jednatel

Telefon: +420 608 700 391

Aleš Prokop - Jednatel

Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.