• Detail firmy

TAORMINA a.s.

Základní popis

Hlavní činností firmy je výroba a prodej mulčovací kůry, která je prováděna na vlastní vodohospodářsky zabezpečené kompostárně Hoštka u Štětí.

Adresa

Pod Lipou 297
413 01 Vědomice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27135349

Výrobky, činnosti

výroba a prodej mulčovací kúry

Hlavní činností firmy je výroba a prodej mulčovací kůry, která je prováděna na vlastní vodohospodářsky zabezpečené kompostárně Hoštka u Štětí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 813 760
E-mail: zdenek.kaspar@klikni.cz
E-mail: info@taormina.cz
WWW: www.taormina.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Kašpar - Předseda představenstva

Mobil: +420 775 183 715

Zdeněk Kašpar - Ředitel

Mobil: +420 777 183 714
Další firmy v oboru

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.