• Detail firmy

TANYPL s.r.o.

Základní popis

Ochranné fólie na mobilní telefony, notebooky, PDA, ...

Adresa

Terezínská 701/6
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24735477

Výrobky, činnosti

Ochranné fólie na elektroniku

Kontaktní údaje

E-mail: info@display-folie.cz
WWW: www.display-folie.cz

Kontaktní osoba

David Kodým - Jednatel

Mobil: +420 777 805 356

Zařazení v katalogu

Pobočky

KODÝM DAVID
Pražská 301
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.