• Detail firmy

Tantra master

Základní popis

Vedeme kurzy tantry, tantra jógy V Brně a okolí, pro začátečníky, pokročilé, jednotlivce a pro páry. Tantra semináře, meditace a tantra masáže. Tantra-osho.

Adresa

Lažánky 7
664 71 Braníškov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65348818
DIČ:  CZ65348818
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tantra jóga

Kontaktní údaje

E-mail: dotazy@sugama.cz
WWW: www.tantra-master.eu

Kontaktní osoba

Igor Samotný - Generální ředitel

Mobil: +420 608 708 996

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.