• Detail firmy

TANNE, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výroba kuchyní včetně dopravy, montáže, instalace spotřebičů, stavebních úprav a položení obkladů a dlažeb.

Adresa

Tylova 14
439 01 Černčice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41324854
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 676 577
Mobil: +420 777 929 401
Mobil: +420 777 929 906
E-mail: tanne@tanne.cz
WWW: www.tanne.cz
Další firmy v oboru

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!