• Detail firmy

Tango, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a vývojem speciální techniky - odposlechové zařízení, skryté kamery, monitorování počítače a mobilu, sledování vozidel, technika proti odposlechu. Dále provádíme prohlídky objektů a vozidel proti odposlechu

Adresa

K Mejtu 416/14
142 00 Praha 4 - Písnice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60113880

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem a vývojem speciální techniky

Zabýváme se prodejem a vývojem speciální techniky - odposlechové zařízení, skryté kamery, monitorování počítače a mobilu, sledování vozidel, technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 264 149
Mobil: +420 777 250 770
WWW: www.odposlechy.com

Kontaktní osoba

Lubomír Flekač ml. - Jednatel

Mobil: +420 604 828 001
E-mail: prodej@odposlechy.cz
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.