• Detail firmy

TaNET West s.r.o.

Základní popis

Internet a telekomunikační služby pro domácnosti a firmy. Rychlosti internetu až 300 Mb. Na instalaci a potřebná zařízení poskytujeme servis zdarma.

Adresa

Vilémovská 1602
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26378191
DIČ:  CZ26378191

Výrobky, činnosti

Služby internetu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 725 552
Fax: +420 374 725 554
E-mail: info@tanetwest.cz
WWW: www.tanetwest.cz
Další firmy v oboru

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.