• Detail firmy

"Tanec pro všechny"

Základní popis

Tanec pro všechny je nevládní neziskovou organizací – občanským sdružením, které vzniklo v roce 2012 s cílem rozvoje a propagace společenského tance na všech úrovních. Nejvýznamnější aktivitou sdružení je pořádání vzdělávacích akcí.

Adresa

Plavínová 2783/20
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22709908
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- taneční kurzy, stardance, svatební tanec, předtančení a show, tanec pro cizince.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 846 324
Mobil: +420 732 433 408
E-mail: info@tanecprovsechny.cz
WWW: www.tanecprovsechny.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Rázek

Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.